تاریخ انتشار۲۴ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۸
کد مطلب : 607016
امام جمعه هرمز:

راه نجات بشریت از همه گرفتاری ها، روی آوردن به آموزه های اسلامی است

امام جمعه جزیره هرمز راه نجات بشریت از همه گرفتاری و مشکلات را روی آوردن به آموزه های اسلامی و قرآن دانست و گفت: هر چه وابستگي افراد به قرآن كريم اين كتاب آسماني بيشتر باشد اهتمام به رعايت موازين و دستورات اين كتاب الهي جدي تر خواهد بود.
راه نجات بشریت از همه گرفتاری ها، روی آوردن به آموزه های اسلامی است
به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام جعفر رستاخیز در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: آيات قرآن كريم را مي توان راه رستگاري دنيا و آخرت ذكر كرد در اين راستا عمل به آن ضروري است زيرا اين كتاب آسماني در تمام زمينه ها دستورات لازم را ارائه كرده است.

وی افزود: تعصبات بیجا و بی‌منطق، به جامعه اسلامی به یک شهر و یک محله ضربه وارد می‌کند و بسیاری از فسادها، اختلافات و درگیری‌های امروز جامعه به خاطر تعصبات بی‌جاست.

امام جمعه هرمز گفت: اصلی‌ترین ابزار جنگ ادراکی و شناختی فضاسازی کاذب است که امروز دشمن به وسیله فضاسازی کاذب می‌خواهد ارزش‌های غرب را در کشور ما ترویج دهد مثلاً شراب خواری در غرب ارزش است و یا برهنگی در غرب ارزش است و این موارد را می‌خواهند ترویج بدهند که امروز ما باید مواظب ترفندهای دشمن باشیم.

حجت الاسلام رستاخیز افزود: یکی از کارهای بزرگ امام رضا علیه السلام در دوران امامتش حراست از فرهنگ ناب عاشورا و قیام اباعبدالله الحسین علیه السلام است که با بیان روایات فرهنگ عزاداری سیدالشهدا را حفظ کرد.

انتهای پیام/
 
 
https://taghribnews.com/vdchzqn--23nvvd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی