تاریخ انتشار۲۴ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۹
کد مطلب : 607019

حفظ وحدت از مهمترین توصیه های امام جمعه بندرلنگه در خداحافظی با مردم

امام جمعه شهرستان بندرلنگه با تاکید بر حفظ وحدت در میان مردم ، گفت: تمام تلاش خودم را برای ترویج و تبیین معارف دینی و مبانی و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، نوکری مردم و حل مشکلات آنها به کار بستم.
حفظ وحدت از مهمترین توصیه های امام جمعه بندرلنگه در خداحافظی با مردم
به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام جواد اسماعیل‌نیا در خطبه‌های این هفته نمازجمعه ضمن تسلیت شهادت امام رضا علیه السلام، بیان داشت: امام رضا عالم آل محمد بود و در مقابل عالمان سایر ادیان و مذاهب با منطق و استدلال از مکتب حقه اهل بیت پاسبانی کرد.
 
امام جمعه شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: جوانان ما نیزباید با تأسی از امام رضا(ع) عالم شوند ،مهارت بیاموزند تا بتوانند بیشتر به کشور و مکتب اهل بیت بیشتر خدمت نمایند.
 
حجت‌الاسلام اسماعیل‌نیا گفت: مردم شریف شهرستان بندر لنگه تقدیر الهی این گونه رقم خورد که این طلبه ناچیز و خادم کوچک اهل بیت و سرباز کوچک نظام بعد از ۳ سال خدمت از محضر شما خداحافظی نماید خدا را بر این توفیق سپاسگذارم.
 
این استاد حوزه ودانشگاه بیان داشت: من شما را مردمی مؤمن، انقلابی، نجیب ومهربان یافتم و از شما مردم راضی هستم امیدوارم شما نیز از این برادر خود راضی باشید و مرا حلال فرمایید.
 
وی ادامه داد: تمام تلاش خودم را برای ترویج و تبیین معارف دینی و مبانی و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و نوکری مردم و حل مشکلات آنها به کار بستم و سعی کردم سیره مدیریتی خودم را سیره رسول الله(ص) و امیرالمؤمنین(ع) قرار دهم و دائماً با اقشار پابرهنه و محروم و متوسط جامعه حشر و نشر داشتم.
 
امام جمعه شهرستان بندرلنگه تأکید کرد: بارها در محلات و خانه‌های فقرا حاضر شدم و با آنها هم سفره بودم زندگی خودم را در حد قشر متوسط جامعه قرار دادم هرگز خود را تافته جدا بافته از مردم ندیدم. در بازار تفریحگاه ورزشگاه مسجد و همه جا مثل سایر مردم عادی شهر در کنارتان بودم افتخار می‌کنم که حتی یک بار هم همسفره سرمایه داران نشدم.

حجت‌الاسلام اسماعیل نیا خاطرنشان کرد: نیروهای انقلابی در قوی‌ترین حالت خود هستند و مهم‌ترین دستاورد، ایجاد روحیه مطالبه‌گری در مردم نجیب شهر و ریل گذاری هدفمند و هوشمندانه در اکثر امور مهم است که انحراف از مسیرتعیین شده برای بدخواهان مردم و نظام در شهرستان کاری بسیار مشکل خواهد بود. چون مردم را دقیق‌ترین شاهد، کارشناس و تحلیلگر می‌دانم به موانع کار و محدودیت‌ها هیچ اشاره‌ای نمی‌کنم.
 
وی تصریح کرد:  توفیق خدمت در سنگر امامت جمعه شهرستان بندرلنگه را به برادر عزیزم حجت‌الاسلام والمسلمین شریفی تبریک می گویم وآمادگی خود را برای هرگونه مساعدت به ایشان اعلام می‌دارم.
 
امام جمعه بندرلنگه در توصیه آخر خود خطاب به مردم گفت: اتحاد و همبستگی‌تان را حفظ و تقویت کنید و روحیه مطالبه‌گری را افزایش دهید عزت دنیا و آخرت خود را در ولایت مداری عملی و پیروی از رهبر حکیم انقلاب بدانید به آینده امیدوار باشید که پیروزی نهایی در سطح ملی و جهانی نزدیک است.

انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdca60nio49nww1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی