تاریخ انتشار۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۴
کد مطلب : 607436
عسگری خبر داد؛

بازدید از موزه انقلاب و دفاع مقدس در هفته دفاع مقدس رایگان شد

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اعلام کرد بازدید از این‌موزه از تاریخ ۳۱ شهریورماه تا ۷ مهرماه رایگان است.
بازدید از موزه انقلاب و دفاع مقدس در هفته دفاع مقدس رایگان شد
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری تقریب،  علیرضا عسگری مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس بازدید از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از تاریخ ۳۱ شهریورماه تا ۷ مهرماه رایگان است. امسال با موافقت مدیرعامل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای تکریم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس بازدید از این مجموعه در تاریخ ذکر شده برای عموم مردم به صورت رایگان است.

وی همچنین با استقبال از مجموعه‌های فرهنگی و هنری جهت بازدید از این مرکز گفت: سازمان‌ها و اداراتی که درخواست بازدید گروهی از این مجموعه را دارند باید درخواست خود را در سایت موزه به ثبت برسانند.

عسگری در ادامه گفت: مراسم سراسری جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز، برگزاری محفل خاطره گویی، عضویت رایگان در کتابخانه تخصصی موزه در طول هفته دفاع مقدس، برگزاری برنامه قصه گویی دفاع مقدس برای کودکان، اهدای کتاب به مناطق محروم در شرق کشور، رونمایی از خانه فیلم دفاع مقدس و… از جمله برنامه‌هایی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در طول هفته دفاع مقدس است.

این مجموعه ملی در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۷ و در روزهای جمعه و ایام تعطیل از ساعت ۱۰ تا ۱۷ پذیرای علاقمندان است.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcds5099yt0zo6.2a2y.html
مرجع : مهر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی