تاریخ انتشار۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۵
کد مطلب : 607499

برگزاری اردوی همدلی و معنویت در پرتو امید و ایمان به مقصد مشهد مقدس

هشتمین دوره اردوی خانوادگی طلاب و روحانیون اهل سنت با شعار "همدلی و معنویت در پرتو امید و ایمان" به مقصد مشهد مقدس برگزار شد.
برگزاری اردوی همدلی و معنویت در پرتو امید و ایمان به مقصد مشهد مقدس
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، با استعانت خداوند متعال و با مساعدت و همکاری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و مرکز خدمات حوزه های علمیه و برای تقویت روحیه ی وحدت، معنویت، صمیمیت، تألیف قلوب و بهره مندی از برکات الهی مترتب بر زیارت مضجع شریف حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و مزیداً ایجاد روحیه ی نشاط و شادابی در بین خانواده ها و فرزندان روحانی اهل سنت، معاونت فرهنگی و اجتماعی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان اقدام به برگزاری هشتمین دوره ی اردوی خانوادگی طلاب و روحانیون اهل سنت با شعار "همدلی و معنویت در پرتو امید و ایمان" به مقصد مشهد مقدس کرد.

اردوی امسال نیز به صورت منطقه ای و در دو مرحله برگزار می شود که در هر مرحله تعداد80 خانواده معادل 250 نفر به مشهد مقدس اعزام می شوند.

استان سیستان و بلوچستان در مرحله ی دوم به همراه استانهای گلستان، فارس، خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی در این اردو بسر می برند.

روحانیون اهل سنت سیستان و بلوچستان به مدت 6 روز و از تاریخ 25 شهریور لغایت 30 شهریور ماه به این اردو اعزام شدند.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdccomqeo2bqx08.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی