تاریخ انتشار۲۹ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۹:۱۷
کد مطلب : 607545

فراخوان ثبت‌نام کادر درمان داوطلب در حج عمره

رئیس مرکزپزشکی‌حج و زیارت هلال احمر از اعلام فراخوان ثبت نام کادر درمان داوطلب برای اعزام به عربستان در مراسم حج عمره مفرده ۱۴۰۲ خبر داد.
فراخوان ثبت‌نام کادر درمان داوطلب در حج عمره
به گزارش حوزه جامعه خبرگزاری تقریب،سید علی مرعشی رئیس مرکز پزشکی‌حج و زیارت با اعلام این خبر گفت: پزشکان و پرستاران می‌توانند جهت ثبت نام و تکمیل مدارک در سامانه جذب و اعزام مرکز پزشکی به نشانی HTTP://REG.HMC.IR مراجعه کنند.

وی‌افزود: پزشکانی که دارای پروانه مطب هستند، پرستاران با داشتن حداقل مدرک کارشناسی پرستاری، کارشناسان فوریت‌های پزشکی با داشتن حداقل مدرک پرستاری، کارشناسی و یا کاردانی فوریت‌های پزشکی می‌توانند در این فراخوان ثبت نام کنند.

وی با بیان اینکه شرایط حضور پزشکان داشتن حداقل دو سال سابقه فعالیت درمانی، داشتن حداکثر سن متقاضی ۶۰ سال است گفت: سابقه حداقل یک مأموریت در مراکز درمانی مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر در کشور عراق و کسب نمره ارزشیابی لازم و اعلام رضایت از عملکرد ازسوی نماینده مرکز و ارائه گذرنامه با اعتبار حداقل هشت ماه شرایط ثبت‌نام در این فراخوان است.

مرعشی با اشاره به اینکه مأموریت اعزام به عمره مفرده در قالب کادر درمان ۳۰ روزه است گفت: تمامی خدمات و فعالیت‌ها براساس دستورالعمل اجرایی ارائه شده از سوی مرکز پزشکی حج و زیارت انجام خواهد شد.

گفتنی است؛ اخذ موافقت اعزام از محل خدمت به عهده متقاضی است و در صورت انصراف تمامی هزینه‌های اعزام (بلیط رفت و برگشت، ویزا) از داوطلب اخذ خواهدشد و ثبت نام در فراخوان مرکز هیچ‌گونه تعهدی در خصوص اعزام متقاضی برای مرکز پزشکی ایجاد نمی‌کند. زمانبندی اعزام نیروها نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdceef8pnjh87ni.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی