تاریخ انتشار۲۹ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۷
کد مطلب : 607590

شمار شهدای فلسطینی حملات رژیم صهیونیستی به شش نفر رسید

تعداد شهدای فلسطینی در حملات نظامیان اسرائیلی به اردوگاه‌های آوارگان جنین و  عقبه جبر در کرانه باختری اشغالی و نوار غزه به شش نفر افزایش یافت.
شمار شهدای فلسطینی حملات رژیم صهیونیستی به شش نفر رسید
به گزارش حوزه بین‌الملل خبرگزاری تقریب، در بیانیه قبلی وزارت بهداشت فلسطین گزارش شده بود که نیروهای رژیم صهیونیستی در حمله به اردوگاه آوارگان جنین 3 فلسطینی را به شهادت رسانده و 30 فلسطینی را مجروح کردند.
 
به گزارش وفا، فلسطینی دیگری که در حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به اردوگاه آوارگان  عقبه جبر واقع در نزدیکی شهر اریحا در شرق کرانه باختری مجروح شده بود نیز جان خود را از دست داد.

وبگاه خبری «عرب ۴۸» نیز در این باره گزارش داد که بامداد امروز جوانی به نام «ضرغام الاخرس» (۱۹ ساله) در اردوگاه عقبه جبر از ناحیه سر مجروح شد و به شهادت رسید. 

علاوه بر الاخرس، چهار نفر در اردوگاه جنین (به نام‌های محمود السعدی، ۲۳ ساله؛ رأفت خمایسه ۲۲ ساله، محمود عرعراوی ۲۴ ساله، عطا موسی ۲۹ ساله) و  یک نفر نیز در غزه (به نام یوسف سالم رضوان ۲۵ ساله) به شمار شهدای فلسطینی در 24 ساعت گذشته پیوست.

«گردان جنین» از گروههای سرایا القدس (شاخه نظامی جهاد اسلامی) در کرانه باختری در بیانیه‌ای کوتاه اعلام کرد که عرعراوی، موسی و السعدی از نیروهای این گروه بوده‌اند و به شهادت رسیده‌اند. 

شاهدان عینی در منطقه اظهار داشتند که درگیری‌های شدیدی بین نیروهای اسرائیلی و فلسطینی‌ها که تلاش می‌کردند از یورش به اردوگاه  عقبه جبر جلوگیری کنند، روی داد.
 
مقامات اسرائیلی هنوز در مورد حمله عقبه جبر بیانیه‌ای نداده‌اند.
 
 
https://taghribnews.com/vdceof8p7jh87ni.b9bj.html
مرجع : آناتولی
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی