تاریخ انتشار۲۹ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۹
کد مطلب : 607594
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:

راهکار اصلی برای مقابله با دسیسه های دشمن، حفظ وحدت بین همه آحاد مردم است

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان تاکید کرد: تنها راهکار امروز برای مقابله با تفرقه‌افکنی دشمنان، حفظ و انسجام وحدت است.
راهکار اصلی برای مقابله با دسیسه های دشمن، حفظ وحدت بین همه آحاد مردم است
به گزارش حوزه استانهای خبرگزاری تقریب،سردار جهانبخش کرمی ظهر چهارشنبه در مراسم «جهاد و مقاومت؛ از دیروز تا امروز» با اشاره به اینکه رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع‌مقدس توانستند زیباترین صحنه‌ها را برای همه تاریخ رقم بزنند، اظهار کرد: با توجه به اینکه در آستانه هفته دفاع‌مقدس قرار داریم، یادآوری و تبیین آنچه که در طول این هشت سال خلق شده، برای نسلی که با آن دوران آشنایی کافی ندارد، یک امر ضروری است.

وی از دوران دفاع‌مقدس به عنوان یک جنگ جهانی در جغرافیایی با ابعاد به مراتب کوچک‌تر یاد کرد و گفت: آنچه که باعث شد ملت ایران در این جنگ جهانی سربلند بیرون بیاید، درس ولایت‌مداری بود که از سید و سالار شهیدان فرا گرفته بودند، به همین خاطر مسیر آزادگی را در پیش گرفتند تا اسیر استکبار نشوند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه دشمنان نظام بعد از ناکامی در هشت سال جنگ تحمیلی علیه ملت ایران، همواره تلاش کردند از راه‌های مختلف به انقلاب اسلامی ضربه بزنند، تصریح کرد: یکی از دسیسه‌های دشمن، اختلاف‌افکنی در بین آحاد مردم است که بی‌تردید راهکار اصلی برای مقابله با چنین دسیسه‌ای، حفظ و انسجام وحدت بین همه آحاد مردم و قومیت‌ها است.

سردار کرمی با بیان اینکه نباید فراموش کنیم که در جنگ تحمیلی همه دنیا دست به دست هم داده بودند تا انقلاب اسلامی را به واسطه جنگ سخت از بین ببرند، ادامه داد: تاریخ گواه این حقیقت است که ملت ایران به پشتوانه ولی‌فقیه و حضور در همه صحنه‌ها و از همه مهم‌تر الطاف الهی که همواره بر سر این ملت سایه افکنده است، اجازه نداده دشمنان نظام حتی به یک وجب از خاک این سرزمین چشم طمع داشته باشند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه با اشاره به اینکه امروز همه دنیا در حال نظاره عظمت جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف هستند، عنوان کرد: همه این موفقیت‌ها در سایه حضور بموقع ملت ایران در صحنه‌های مختلف رقم خورده و بدون شک این پایمردی تداوم خواهد داشت؛ چرا که دشمنان منتظرند تا ملت ایران از راهی که در پیش گرفته‌اند خسته و دلسرد شوند.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdci3yaq5t1auw2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی