تاریخ انتشار۲۹ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۱
کد مطلب : 607598
سردار بهمن ریحانی: 

تمرکز دشمن بر جنگ رسانه ای برای ضربه زدن به ایران اسلامی است

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه گفت: تمرکز دشمن در پی این نیست که بخشی از خاک ما را بگیرند و تصرف جغرافیایی مد نظر قرار ندارد که آن را در خواب هم نمی‌بینند از این رو دشمن امروز تمرکز خود را بر جنگ رسانه ای برای ضربه زدن به ایران اسلامی قرار داده است.
تمرکز دشمن بر جنگ رسانه ای برای ضربه زدن به ایران اسلامی است
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، سردار بهمن ریحانی امروز در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: باید نقش، جایگاه و دستاوردهای دفاع مقدس  تببین شود چرا که جنگ تحمیلی یک تهدید بزرگ‌ برای کشور بود که به فرصت تبدیل شد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) افزود: ملت بزرگ ایران در طول هشت سال دفاع مقدس با تکیه بر فرهنگ خودباوری پای آرمان‌ها و اعتقادات خود ایستاد و دشمنی که از حمایت همه جانبه برخوردار بود را وادار به عقب‌نشینی کرد.

وی با اشاره به حمایت ۴۰ کشور دنیا از رژیم بعث عنوان کرد: در دوران جنگ تحمیلی عراق را بسیاری از ابرقدرت‌ها حمایت کردند اما جوانان این مرز و بوم نگذاشتند ذره‌ای از این خاک به بیگانگان واگذار شود.

سردار ریحانی با بیان اینکه دشمنان تهدیدات زیادی در طول عمر بابرکت انقلاب‌اسلامی به ما تحمیل کردند، خاطر نشان کرد: تمامی راهبردهای دشمنان در طول سالهای بعد از پیروزی انقلاب برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب با شکست مواجه شده و از دل این تهدیدات دشمنان، پیشرفت های زیادی عاید ما شده که نشان از قدرتمند شدن ایران اسلامی دارد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه ادامه داد: پیشرفت‌های بسیار زیادی در حوزه‌های مختلف در کشور طی سال‌های اخیر رخ داده است که همگی آن‌ها حاصل خودباوری است و امروز ایران اسلامی در اوج اقتدار قرار گرفته است و در بیان اقتدار امروز ایران اسلامی همین بس که زمانی دشمنان ما را تهدید می‌کردند که هیچ کشوری به ما چیزی نخواهد فروخت و امروز ما را تحریم می‌کنند تا دیگر کشورها از ما چیزی نخرند.

وی ادامه داد: امروز در صنایع دفاعی و تجهیزات نظامی به جایی رسیده‌ایم که درخواست‌های کشورهای دیگر از ما برای خرید تجهیزات بیشتر از تولیدات ما است و این نشانه قدرت ماست.

سردار ریحانی با بیان اینکه امروز صحنه نبرد عوض شده است، ادامه داد: تمرکز دشمن در پی این نیست که بخشی از خاک ما را بگیرند و تصرف جغرافیایی مد نظر قرار ندارد که آن را در خواب هم نمی‌بینند از این رو دشمن امروز تمرکز خود را بر جنگ رسانه ای برای ضربه زدن به ایران اسلامی قرار داده است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به اغتشاشات سال گذشته و برنامه‌ریزی‌های همه جانبه دشمن گفت:  دشمن فضایی در کشور ایجاد کرده بود که علی‌رغم تلاش همه‌جانبه ملت ایران کمترین توجهی به آنها نداشتند و ثابت کردند با وجود مشکلات و گله‌هایی که وجود دارد، دست از اسلام و انقلاب برنخواهند داشت.

سردار ریحانی در ادامه با اشاره به اینکه شعار هفته دفاع مقدس امسال ما می‌توانیم است، عنوان کرد: بیش از ۴۰۰ برنامه مختلف طی این هفته در سطح استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

این مسئول با تشریح این برنامه‌ها افزود: رژه نیروهای مسلح صبح روز جمعه ۳۱ شهریور همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در بزرگراه امام خمینی(ره) کرمانشاه برگزار خواهد شد و نیروهای مسلح توانمندی و اقتدار خود را به نمایش خواهند گذاشت.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه بیان داشت: همچنین نمایشگاه دستاوردهای هوا و فضا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمانشاه در پارک شاهد برپا خواهد شد که در آن آخرین توانمندی‌ها و دستاوردهای این حوزه به نمایش گذاشته می‌شود؛  این نمایشگاه از پنجم مهر تا ۲۰ مهر ماه از ساعت ۱۵ تا ۲۰ آماده بازدید عموم مردم کرمانشاه است.

سردار ریحانی در پایان سخنان خود تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، تجلیل و سرکشی از ۳ هزار خانواده شهید و جانباز در استان، دیدار فرماندهان و مسئولین نیروهای مسلح با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، برگزاری اجتماع جوانان نقش‌آفرین در گام دوم انقلاب در شهرستان‌های استان کرمانشاه، برگزاری همایش علمای شیعه و سنی، برگزاری یادواره شهدای آبروی محله، اعزام گروه های جهادی، توزیع بسته‌های معیشتی، برگزاری اردوهای پیشرفت، برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی را از دیگر برنامه‌های اجرایی در هفته دفاع مقدس بیان کرد.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdccomqe42bqxp8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی