تاریخ انتشار۲۹ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۵
کد مطلب : 607610

باید در مسئله جمعیت چاره‌اندیشی و به جهاد تبیین پرداخت شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ارومیه با اشاره به لزوم توجه به مسئله جمعیت توسط جریان‌های مردمی و فرهنگی گفت: اگر به مسئله جمعیت چاره‌اندیشی نشود در آینده با یک بحران جدی مواجه می‌شویم.
باید در مسئله جمعیت چاره‌اندیشی و به جهاد تبیین پرداخت شود
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام حسن محمدی امروز در جلسه "دختران انقلاب"، با اشاره به اینکه جریان‌های فرهنگی باید بر تربیت نیروی کارآمد انقلابی اهتمام داشته باشند تصریح کرد: همچنین باید مراسمات دینی و ملی به صورت مردمی برگزار شده و جریان‌های مردمی نیز به صورت منسجم سازمان‌دهی شوند.
 
وی با اشاره به لزوم رسانه‌ای کردن فعالیت‌های جهادی جریان‌های مردمی گفت: فعالیت‌های جهادی و رسانه‌ای شدن آن سبب تقویت بنیه‌های امید در جامعه می‌شود آن هم در شرایطی که دشمن در همه حال به دنبال فاصله‌اندازی بین مردم و حکومت است.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی ارومیه با اشاره به اینکه هم‌اکنون دشمن با ارائه محتواهای نامناسب برای کودکان و نوجوانان با استفاده از ظرفیت‌های شبکه‌های اجتماعی و ماهواره‌ای خواهان به بیراهه کشاندن آنها است افزود: جریان‌های فرهنگی و مردمی وظیفه برنامه‌ریزی برای تربیت نوجوانان را دارند و در این رابطه برگزاری کلاس‌های قرآن‌محور در مساجد یکی از بهترین روش‌ها به شمار می‌رود.
 
حجت‌الاسلام محمدی با اشاره به لزوم توجه به مسئله جمعیت توسط جریان‌های مردمی و فرهنگی اظهار داشت: بی‌تردید اگر به مسئله جمعیت چاره‌اندیشی نشود در آینده با یک بحران جدی در این مسئله مواجه شده و امام خامنه‌ای نیز به مسئله فرزندآوری و جوانی جمعیت تأکید دارند و بنابراین در این زمینه باید به "جهاد تبیین" پرداخت.
 
وی با ابراز خرسندی از فعالیت‌های جهادی گروه دختران انقلاب در سال جاری بیان کرد: دختران انقلاب فعالیت‌های تأثیرگذاری در سطح شهر داشته است و این فعالیت‌ها باید افزایش یابد.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdchzqn-v23nv-d.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی