تاریخ انتشار۲۹ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۸
کد مطلب : 607631
رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی:

سپاه مقتدر جایگاه ارزشمندی در امنیت کشور دارد

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی به جایگاه ارزشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تأمین امنیت استان و کشور اشاره کرد و گفت: سپاه مقتدر اسلام در جای جای کشور به ویژه آذربایجان غربی در تأمین امنیت نقش چشمگیری دارد.
سپاه مقتدر جایگاه ارزشمندی در امنیت کشور دارد
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، ناصر عتباتی امروز در دیدار با سردار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی ضمن تبریک ایام الله هفته دفاع مقدس و با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس اظهار داشت: تکریم ایثارگران و خانواده معظم شهدا و رزمندگان دفاع مقدس یک تکلیف همگانی است و کمترین کاری است که در مقابل کار بسیار بزرگ آنان انجام می‌شود.
 
رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی در ادامه به جایگاه ارزشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تأمین امنیت استان و کشور اشاره کرد و افزود: سپاه مقتدر اسلام در جای جای کشور به ویژه در استان آذربایجان‌غربی در تأمین امنیت و آرامش روانی مردم نقش چشمگیری بر عهده دارد.
 
در ادامه، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی نیز با اشاره به لزوم هم‌افزایی و همکاری در حوزه‌های مختلف گفت: دستگاه قضایی استان اقدامات ارزشمندی در استان انجام داده که قابل تقدیر است.
 
محمدحسین رجبی همچنین به ابعاد شخصیتی شهدای گرانقدر بروجردی و باکری پرداخت و گفت: یاد و خاطره شهدا و رزمندگان دفاع مقدس باید همیشه گرامی داشته شود و در این راه جهاد تبیین بسیار مهم است که باید در جامعه نهادینه شود.
 
به گزارش خبرگزاری تقریب، در پایان این دیدار لوح تقدیری به مناسبت هفته دفاع مقدس از سوی رئیس کل دادگستری استان به سردار رجبی فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی اهدا شد.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcae0ni649nwi1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی