تاریخ انتشار۲۹ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۹
کد مطلب : 607636
​​​​​​​وزير اطلاعات در آيين رونمايی كتاب «سيطره» مطرح كرد :

هنرمندان سرداران جهاد تبيين باشند

آیین رونمایی از کتاب «سیطره» با حضور جمعی از چهره های سیاسی، فعالان فرهنگی، اصحاب رسانه و خانواده‌های شهدای ترور برگزار شد.
هنرمندان سرداران جهاد تبيين باشند
به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات در مراسم رونمایی از کتاب «سیطره» خاطرات هفت‌سال نفوذ «نادر کیانی» از نیروهای انقلابی ایران به‌قلب گروهک کومُله، که در سالن مهر حوزه هنری برگزار شد طی سخنانی گفت: جهاد تببینی که رهبر عزیز بر آن تکیه می‌کنند، سربازان و سردارانی دارد که این کتاب خاطرات یکی از سرداران خط شکن در مقابل تهاجم دشمن، رژیم صهیونسیتی، آمریکا و انگلیس را بازگو می كند.  

وی افزود: برخی افراد برای براندازی این نظام همت گماشته‌اند ولی هر روز با لطف و حضور مردم و با محوریت رهبر عزیز، هر روز شاهد شکست بیشتری بوده و خواهند بود.  جهاد تبیین خط شکن این راه است و می تواند پیروزی‌های نظام و دولت را بیشتر، پررنگ‌تر و مؤثرتر کند.  

وزیر اطلاعات با ابراز تمایل در خصوص بازگویی پرونده‌های موفق امنیتی در قالب کتاب و ساخت فیلم عنوان کرد: از طرف وزارت اطلاعات اعلام آمادگی می‌کنم تا پرونده‌ها و گزارش‌هایی که بیانگر پیروزی ملت ماست را در اختیار هنرمندان قرار دهم تا بتوانند سرداران راه جهاد تببین باشند. 

حجت‌الاسلام خطیب در پایان گفت: آن چه را که امروز از انتشار سخنان یکی از سران کومله شنیدید، نشان دهنده نفوذ دستگاه‌های اطلاعاتی است و به کسانی که خود را امروز زبونانه در اختیار دشمنان نظام و انقلاب قرار داده اند، عرض می‌کنم كه این کار شما هر روز به خواری شما خواهد افزود و از عزیزان فریب خورده‌ای که در مسیر این گروه‌ها قرار گرفته‌اند، می‌خواهم به آغوش ملت، مردم و ایران قوی برگردند و با آرامش، اطمینان و امنیت زندگی کنند. 

علی اکبر شیروانی، مدیرعامل انتشارات سوره مهر در این مراسم گفت: هیچکس منکر این نیست که ما باید امروز با شیوه‌های نوین در جنگ پیش برویم و هر زمینه در جنگ نیازمند متخصصین خود است؛ این ضرورت نوشتن و داستان پردازی است که این روزها کتاب‌هایی مشابه سیطره نوشته شود.

وی افزود: سیطره از این جهت کتاب متمایزی است که توانسته یک موضوع امنیتی را به شکل جذاب ارائه کند. 

کیانوش گلزار راغب نویسنده کتاب «سیطره» نیز در مراسم رونمایی از این کتاب گفت: در تمامی این سالها تلاش کردم از خون برادران و خواهران شهیدم پاسداری کنم و امروز خوشحالم که علاوه بر اینکه خاطرات دوستانم را به قلم تحریر در آوردم، توانستم در این زمینه روشنگری‌هایی هم انجام دهم.  

گلزار راغب ادامه داد: گروهک‌های مختلف تروریستی با ظاهر بزک کرده سعی در فریب جوانان ما دارند و امیدوارم بتوانیم چهره واقعی این گروه ها را به صورت کامل به نمایش در آوریم.

در ادامه این مراسم بخش‌هایی از روایت اعضای گروهک کومله پخش شد. 

همچنین در پایان مراسم از کتاب سیطره رونمایی و تابلوی یادبود این کتاب توسط وزیر اطلاعات و سایر مهمانان امضا شد.

«سیطره» جدیدترین اثر کیانوش گلزار راغب، خاطرات هفت سال نفوذ نادر کیانی، از نیروهای انقلابی ایران به اردوگاه حزب دموکرات کردستان و گروهک کومله در اقلیم کردستان عراق است که تا سطوح عالی سازمانی و مسئولیت پذیرش این سازمان رشد كرد.

او با دسترسی به اطلاعات ویژه درون گروهی، گرفتار زندان اقلیم کردستان شده و در نهایت با تحمل رنج و مرارت‌های فراوان به کشور بازگشت و ثمره سال‌ها تلاش و مجاهدت خود را در خدمت نظام جمهوری اسلامی ایران قرارداد. 

انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdcfmedvvw6dxva.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی