تاریخ انتشار۲۹ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۲۶
کد مطلب : 607643
در جشن عاطفه های امسال:

50 هزار سری لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند تهیه می شود

مدیر کل کمیته امداد استان گلستان، گفت: 50 هزار سری لوازم التحریر در قالب جشن عاطفه ها تهیه شده و در بین دانش آموزان نیازمند استان توزیع می شود.
50 هزار سری لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند تهیه می شود
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، «عیسی بابایی» در نشست با اصحاب رسانه گلستان که به مناسبت برگزاری جشن عاطفه ها برگزار شد، اظهار کرد: سعی کردیم رویکردمان فقط مددجو محور نباشد به همین خاطر امسال جشن عاطفه ها با رویکرد تهیه لوازم التحریر برگزار می شود.
 
به گفته وی؛ متأسفانه عدم دسترسی به لوازم التحریر در بین خانواده های نیازمند حتی باعث ترک تحصیل فرزندان این خانوارها می شود.
 
مدیر کل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به راه اندازی پویش «نوای همدلی» اظهار کرد: در این پویش از ظرفیت و مشارکت خیران و مراکز نیکوکاری، اصناف و بازاریان، ادارات و نهادها، پایگاه های بسیج و مدارس برخوردار سطح استان استفاده کرده و امیدواریم نسبت به تأمین 50 هزار سری مایحتاج تحصیلی برای دانش آموزان نیازمند استان گام های موثری برداریم.
 
وی افزود: جشن عاطفه های امسال همزمان با سراسر کشور از 15 مرداد شروع شده و تا 15 مهرماه نیز ادامه خواهد داشت.
 
به گفته وی؛ 100 هزار پاکت دانش آموزی در مدارس برخوردار استان توزیع شده که با شروع سال تحصیلی این پاکت ها بین دانش آموزان توزیع و در روز سه شنبه 4 مهر ماه در مراسم نمادین زنگ جشن عاطفه ها جمع آوری و کمک های مربوطه توسط آموزش و پرورش به مدارس کم برخوردار و دانش آموزان نیازمند اهداء می شود.
 
بابایی با بیان اینکه در حال حاضر حدود 18 هزار دانش آموز و یک هزار و 300 دانشجو تحت حمایت کمیته امداد استان هستند، تصریح کرد: در جشن عاطفه های امسال در روز پنجشنبه 30 شهریور ماه 50 پایگاه ثابت در میادین اصلی شهرها، 360 مرکز نیکوکاری و 18 اداره کمیته امداد در سراسر استان کمک های مردمی را جمع آوری می کنند.
 
وی ادامه داد: پایگاه های کمیته امداد در روز جمعه 31 شهریور ماه نیز در مصلاهای نماز جمعه مستقر شده تا کمک های خیران را جمع آوری کنند.
 
به گفته وی؛ نیکوکاران و خیران می‌ توانند از طریق شماره گیری کد #۰۱۷*۸۸۷۷* یا از طریق واریز نقدی به شماره کارت ۰۲۲۶-۹۹۹۷-۹۹۱۸-۶۰۳۷ کمک‌ های خود را پرداخت کنند.
 
انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdcdo509syt0z96.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی