تاریخ انتشار۳۱ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۸:۳۵
کد مطلب : 607695
نماینده ولی فقیه در هرمزگان:

علمای اهل سنت آگاهانه و مدبرانه در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستادند

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با تأکید بر آگاهی و هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان، گفت: علمای اهل سنت آگاهانه و مدبرانه در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستادند.
علمای اهل سنت آگاهانه و مدبرانه در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستادند
به گزارش حوزه  استان های خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام محمد عبادی زاده در آئین تکریم و معارفه امام جمعه شهرستان پارسیان که در سالن تندگویان برگزار شد، ضمن تبریک ولادت با سعادت پیامبر اسلام (ص) و ولادت امام صادق (ع) و تشکر از مردم ولایی پارسیان بیان داشت: عزت، سربلندی و آقایی امروز ما در دنیا رهین شهدای عزیز است. بیان قرآن کریم است که گمان نکنید شهدا از دنیا رفته اند، آنها زنده هستند.
 
وی اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمودند: دشمن وحدت ملی و امنیت ملی را نشان گرفته است و برای این کار گروه‌های به عنوان عوامل خودش در داخل کشور سازماندهی کرده است. آگاهانه و ناآگاهانه از میان افراد جاهل یارگیری می‌کند. خدا رو شکر می‌کنیم که ملتی بصیر، دارای قدرت تحلیل داریم که حق را از باطل جدا می‌کند و حقیقت را از دل گرد و غبار حوادث و فتنه‌ها بشناسد.
 
حجت‌الاسلام دکتر عبادی زاده تصریح کرد: در فتنه اخیر که این اتفاقات جبری و سازماندهی شده است و دشمن به دنبال نابود کردن انقلاب است. باید درک کنیم در مسیر و زمین دشمن بازی نکنیم. باید از تجربه کشورهای عراق، سوریه، لیبی که دشمن در داخل آشوب و بلوا ایجاد کرد، استفاده کنیم.
 
نماینده ولی فقیه در هرمزگان ضمن تشکر از علمای شیعه و سنی شهرستان پارسیان، تصریح کرد: علمای شیعه و سنی شهرستان با علم و آگاهی در مقابل دشمن با هم متحد شدند و نگذاشتن بین شیعه و سنی تفرقه و آشوب ایجاد شود. علمای اهل سنت با بصیرت و درک درست از مسائل در مقابل دشمنان ایستادند.
 
حجت‌الاسلام عبادی‌زاده تاکید کرد: از زمان پیامبر اکرم و خلفای اربع و دوران بنی عباس، نماز جمعه یک نماز حاکمیتی بوده است و کسی خودسرانه اقدام نمی‌کرد. گذشته تاریخ اسلام را نگاه کنید، زمانی که حکومت‌ها در مورد اسلام حساسیت داشتند باز هم نماز جمعه حاکمیتی بود، نماز جمعه شانی از شئون امام معصوم است.
 
نماینده ولی فقیه در هرمزگان با بیان اینکه امام راحل فرموده بودند: اگر رهاورد و دستاورد انقلاب فقط نماز جمعه بود برای ما بس بود. افزود: در نماز جمعه دسیسه‌های دشمن و توطئه‌های دشمنان به مردم روشنگری می‌شود و این خاصیت و برکت نماز جمعه است.
 
وی عنوان کرد: حجت‌الاسلام بارانی طی چهار سال فعالیت در پارسیان توانست در مسئولیت خود موفق باشد، رضایتمندی شما نشان از موفقیت وی در منصب امام جمعه شهرستان بوده است.
 
در این مراسم حجت‌الاسلام جواد اسماعیل نیا به عنوان امام جمعه شهرستان پارسیان معرفی و از زحمات حجت‌الاسلام بارانی تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdcao0nim49nwi1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی