تاریخ انتشار۳۰ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۴
کد مطلب : 607735

آیین رونمایی از کتاب‌عکس «اربعین در 40 کشور جهان» در مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) برگزار شد

آیین رونمایی از کتاب‌عکس «اربعین در ۴۰ کشور جهان» با حضور دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) و جمعی از شخصیت‌های فرهنگی و رسانه‌ای در سالن جلسات خبرگزاری بین‌المللی اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ برگزار شد.
آیین رونمایی از کتاب‌عکس «اربعین در 40 کشور جهان» در مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) برگزار شد
به گزارش حوزه فرهنگ خبرگزاری تقریب، آیت‌الله رضا رمضانی، دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در این آیین با تاکید بر ظرفیت‌های گسترده رسانه‌ای و بین‌المللی مراسم اربعین بیان داشت: اربعین می‌تواند یک محتوای قوی را به جهان ارائه کند، بیش از ۱۰۰ ملیت در زیارت اربعین شرکت می‌کنند و شاهد گسترش برنامه‌های اربعین در کشور‌های مختلف جهان هستیم. مراسم‌های پیاده‌روی به یاد اربعین در بسیاری از کشور‌ها با حضور گسترده پیروان و محبان اهل‌بیت(ع) برگزار می‌شود که این قضایا چیزی جز اعجاز نیست.

در حاشیه این مراسم، نمایشگاهی از فعالیت‌های خبرگزاری بین‌المللی اهل‌بیت(ع) ـ ابنا در پوشش خبری رویداد اربعین 1445 به زبان‌های مختلف برپا شد که مورد بازدید حاضران در مراسم قرار گرفت.

گفتنی است خبرگزاری بین‌المللی اهل‌بیت(ع) ـ ابنا در اربعین سال جاری علاوه بر استقرار در مسیر پیاده‌روی اربعین و پوشش به لحظه این رویداد، مراسم اربعین در ده‌ها کشور جهان را نیز در قالب عکس و فیلم پوشش داد که بخشی از این تصاویر در کتاب‌عکس «اربعین در ۴۰ کشور جهان» به نمایش درآمده است.
https://taghribnews.com/vdcfmedvtw6dxea.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی