تاریخ انتشار۳۱ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۳
کد مطلب : 607784
سرهنگ عیوضلو:

امروز مرزهای انقلاب اسلامی توسعه یافته است/ رژیم صهیونیستی منزوی شده است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ارومیه گفت: خوشبختانه امروز حدود انقلاب اسلامی شکسته و مرزهای انقلاب توسعه یافته است چون امام خمینی(ره) فرمود ما انقلاب خود را به دنیا صادر می‌کنیم و امروز این انقلاب صادر شده است.
امروز مرزهای انقلاب اسلامی توسعه یافته است/ رژیم صهیونیستی منزوی شده است
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، سرهنگ قهرمان عیوضلو امروز در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه ارومیه با تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس مجموعه‌ای از افتخارات ملی ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی است، هفته‌ای که جانفشانی‌های دلاورانه ملت و رزمندگان اسلام در پای پرچم اسلام و قرآن بوده و تابلویی از ولایتمداری، وحدت، شجاعت، غیرت، شرافت و عزت ملت و نیروهای مسلح است.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی در شرایطی سر بلند کرد و به پیروزی رسید که شعارها و پیام‌های تازه‌ای در دنیای دوقطبی آن زمان شکل گرفته بود و این انقلاب با شعار نه شرقی و نه غربی جمهوری اسلامی به پبروزی رسید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ارومیه گفت: این پیام‌ها به گونه‌ای بود که هیچ کس نتوانسته و جرئت نکرده بود که تا آن زمان آنها را عنوان کند اما امام خمینی(ره) به دنیا مخابره کرد که آمریکا شیطان بزرگ است و هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و در این شرایط به جان کسانی که دنیا را به دو قطب شرق و غرب تقسیم کرده بودند لرزه انداخت.

وی ادامه داد: در آن زمان دنیا به دو بخش تقسیم شده و شرق و غرب خود را مالک آن می‌دانستند و ملت‌ها را زیر یوغ خود برده بودند و در این شرایط ملت ایران با رهبری امام خمینی(ره) این پیام‌ها را به دنیا صادر کرد.

سرهنگ عیوضلو افزود: زمانی که دشمنان مشاهده کردند اگر این پیام گسترش یابد باید فکری به حال رفتن خود کنند بنابراین در کنار یکدیگر جمع شده و دست به دست هم دادند تا صدام را به جان ایران بیاندازند تا بلکه اجازه ندهند که انقلاب اسلامی گسترش یابد.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس، هشت سال جنگ تحمیلی را بر این ملت تحمیل کردند اما هم ملت و هم رزمندگان اسلام با اتکا به قدرت لایزال الهی و رهبری ولایت فقیه این سختی‌ها را گذراندند چون مصداق آیه شریفه قرآن است که فرمود "ای مومنان آیا شما را دلالت دهم به تجارتی که شما را از عذاب الیم رهایی دهد؟ پس این تجارتی است برای کسانی که به خدا و رسول الله(ص) ایمان آورده و در راه خدا با اموال و جان‌های خود مجاهدت می‌کنند."

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ارومیه گفت: در چنین شرایطی رزمندگان در کنار یکدیگر چون ید واحده متحد شده تا در مقابل دنیایی که دست به دست داده بود تا اجازه گسترش اسلام را ندهد، ایستادگی کند و امروز شاهد هستیم با کسانی که باید روزی در اهواز و خرمشهر و آبادان ایستادگی می‌کردیم، در شام، بیروت، غزه تا آمریکای لاتین ایستادگی می‌کنیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه امروز این تفکر گسترش یافته و حدود انقلاب اسلامی شکسته و مرزهای انقلاب توسعه یافته است چون امام خمینی(ره) فرمود ما انقلاب خود را به دنیا صادر می‌کنیم و امروز این انقلاب صادر شده است و اگر روزی لشگر بعث عراق در خرمشهر در دیوارها نوشته بود که ما آمده‌ایم تا بمانیم امروز در خود عراق راهپیمایی 20 میلیونی ارتش اسلام برای زمینه‌سازی ظهور امام زمان(عج) برپا می‌شود.

سرهنگ عیوضلو بیان کرد: اگر روزی رژیم غاصب صهیونیستی شعار از نیل تا فرات را سر می‌داد امروز این رژیم باید هفته‌ها در پناهگاه‌های خود بماند و چهار خط دفاعی ایجاد کند تا خود را در امان نگه دارد.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcjoaemxuqeyaz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی