تاریخ انتشار۳۱ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۶
کد مطلب : 607793
امام جمعه شیراز:

سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل مورد توجه جهانیان بود

نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز گفت: سخنرانی چند روز گذشته رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل مورد توجه جهانیان واقع شد و این سخنرانی در کانال سازمان ملل بیشترین بازدید را به خود اختصاص داد.
سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل مورد توجه جهانیان بود
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، آیت الله لطف الله دژکام، در خطبه های نماز جمعه شیراز افزود: سخن رئیس جمهور اسلامی ایران که در مهمترین مجمع جهانی بیش از سایر سخنرانی ها مورد توجه قرار گرفت این بود که جهان بداند که مهدی آل محمد (ص) خواهد آمد.

وی ادامه داد: از این پیام مهمتر در هیچ کجا پیدا نمی‌شود که بیش از ۱۰۰ آیه قرآن ناطق به این مطلب است و می گوید آینده جهان به دست شما مسلمانان و پیروان اسلام ناب محمدی است و این پیام را باید یک نفر به گوش همه جهان برساند و امروز رئیس جمهور ایران این کار را کرد و از این بهتر نمی شد صحبت کرد.

او اظهار کرد: یک نفر سخنرانی رئیس جمهور ایران را با برخی دیگر از سخنرانان مقایسه کرده بود اما این کجا و آنها کجا؟ دیگران به اصطلاح فلسفی اروپایی ها و آمریکایی ها در پارادایم آن ها صحبت کردند گرچه حرف های قشنگی زدند اما رئیس جمهور ما به همه جهان اعلام کرد که امروز نوبت ایران اسلامی است، امروز نوبت کسانی است که خون مقدس شهدای آن ها ریخت ولی ایستادند تا پرچم اسلام پایین نیاید.

وی گفت: ناامیدی در قاموس معتقدان به امامت اهل بیت (ع) نیست، طبیعت ما ترسیدن از دشمن نیست و هرچه دشمن بیشتر شاخ و شانه بکشد این ملت محکم تر می شود چون ملت حسینی است و این ملت می رزمد، یا خودش حکومت می کند یا زمینه را برای حکومت نسل بعدی آماده می کند.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcjhaemtuqeyaz.fsfu.html
مرجع : ایرنا
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی