تاریخ انتشار۳۱ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۱
کد مطلب : 607812
نماینده ولی فقیه در هرمزگان:

برای ماندگاری فرهنگ جهاد و دفاع مقدس باید روایتگری صحیح انجام شود

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: برای ماندگاری فرهنگ جهاد و دفاع مقدس باید روایتگری صحیح انجام گیرد و این کار باید توسط پیشکسوتان منعکس گردد و اجازه ندهیم دشمن روایتگری خود را از دفاع مقدس به جوانان و نوجوانان با تفسیر و تحلیل سکولار خود ارائه دهد.
برای ماندگاری فرهنگ جهاد و دفاع مقدس باید روایتگری صحیح انجام شود
به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام محمد عبادی زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه بندرعباس اظهار داشت: یکی از مصادیق بارز جهاد تبیین برای رزمندگان، انعکاس روایت‌های هشت سال دفاع مقدس است که باید برای آگاه سازی نسل جدید صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در دفاع مقدس خودمان را باور کردیم که در مقابل نه تنها صدام بلکه در برابر دنیا ایستادیم و مقابل همه قدرت‌های آن زمان از جمله شوروی سابق، آمریکا و کشورهای ثروتمند خلیج فارس که کمک مالی کردند مقاومت کردیم و در نهایت طعم شیرین پیروزی را به ارمغان آوردیم.

امام جمعه شهرستان بندرعباس با اشاره به هفته وحدت، یادآور شد: دشمن وحدت و امنیت را به تعبیر رهبر معظم انقلاب نشانه گرفته و در فضای قومی می‌خواهد در جامعه انشقاق ایجاد کند و لذا وظیفه همه مراقبت از این وحدت مثال زدنی در ایران است و از کسانی که از روی نادانی یا مغرضانه با حرف‌های مسموم سعی در از بین بردن این وحدت را دارند می‌گویم که دست از همراهی با دشمن بردارند و همراه و هم کلام دشمن نشوند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی زاده عنوان کرد: نقشه‌های شوم دشمن روز به روز پیچیده‌تر شده و یک جنگ ترکیبی در حوزه اقتصادی، فرهنگی، اخلاقی و نظامی بر ملت ایران با ابزار غول‌های رسانه‌ای به‌وجود آورده و در این بین هدف اصلی آن‌ها جوانان است، البته خوب می‌دانند که سلاح و عزت این مملکت جوانان هستند و به برکت حضور این جوانان در تمامی عرصه‌ها است که توطئه دشمن خنثی می‌شود.

انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdcb8zb05rhbgwp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی