تاریخ انتشار۳۱ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۴۱
کد مطلب : 607831
امام جمعه شهر گرگان:

دشمن امروز به دنبال مقصر معرفی کردن ایران در دفاع مقدس است

امام جمعه شهر گرگان، گفت: دشمن امروز با دروغ پردازی به دنبال مقصر معرفی کردن ایران در دوران دفاع مقدس است.
دشمن امروز به دنبال مقصر معرفی کردن ایران در دفاع مقدس است
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، آیت الله «سید کاظم نورمفیدی» در نماز جمعه امروز مصلای وحدت شهر گرگان با اشاره به حساس بودن دوران دفاع مقدس در تاریخ کشور، اظهار کرد: دشمن امروز به دنبال این است که  با وارونه جلوه دادن این دوران برای جوانانی که آنرا ندیده اند امام خمینی (ره) را که شاگرد مکتب اهل بیت بود، جنگ طلب معرفی کنند.
 
به گفته وی؛ دشمنان و معاندان این مرز و بوم سعی دارند اینگونه القا کنند که رزمندگان امروز از جنگ پشیمان هستند و بین نیروهای سپاهی و ارتشی که بازوان انقلاب هستند در مورد دفاع مقدس اختلاف نظر وجود دارد، این روایت ها و تهمت های دروغ ناشی از بدبختی و بیچارگی آنها است.
 
امام جمعه شهر گرگان با بیان اینکه در جنگ تحمیلی دنیا با تمام توانش وارد جنگ علیه کشور شد، تصریح کرد: امکانات تسلیحاتی کشورهای غربی و پول ها و دلارهای نفتی برخی کشورهای عربی در اختیار صدام قرار گرفت تا جمهوری اسلامی را که تازه از جریانی سربلند بیرون آمده بود تسلیم کنند.
 
وی افزود: در دفاع مقدس دست ما خالی بود؛ ولی ایستادگی این ملت کم نظیر از ارتش، سپاه و بسیجی گرفته تا مردم عادی همه وارد میدان شدند و در نهایت صدام، حزب بعث و حامیانش شکست خوردند و این ملت رشید پیروز شد.
 
به گفته وی؛ غنائم و تجهیزاتی که رزمندگان از دشمن گرفتند متعلق به 44 کشور و اسیران گرفته شده از 13 ملیت دنیا بودند.
 
آیت الله نورمفیدی با تقدیر از حضور با صلابت رئیس جمهور در اجلاس سازمان ملل، ابراز کرد: رئیس جمهور با حضور در مجمع جهانی سازمان ملل با بلند کردن قرآن کریم علاوه بر دفاع از این کتاب آسمانی از هتاکان به آن اعلام انزجار کرد.
 
وی ادامه داد: رئیسی در سازمان ملل کشور آمریکا را به ایجاد و حمایت از گروه های تروریستی از جمله داعش و جنگ افروزی و کشتار بی گناهان در جهان متهم کرد.
 
امام جمعه شهر گرگان با اشاره به ناکامی دشمن در ایجاد اغتشاشاتی دیگر در کشور، اظهار کرد: دشمن از همه امکانات بهره گرفت تا در آستانه 25 شهریور سالروز اغتشاشات مردم را به خیابان ها بکشاند؛ ولی در این مسیر موفقیتی کسب نکرد.
 
انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdcc1mqes2bqx48.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی