تاریخ انتشار۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱:۱۳
کد مطلب : 607837
امام جمعه شهر گالیکش:

تمامیت ارضی کشور را در دفاع مقدس حفظ و حراست کردیم

امام جمعه شهر گالیکش، گفت: تمامیت ارضی کشور را در دوران دفاع مقدس به خوبی حفظ و حراست کردیم.
تمامیت ارضی کشور را در دفاع مقدس حفظ و حراست کردیم
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام «نادعلی رضانژاد» در نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته مسجد جامع شهر گالیکش با تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: گرفتن تمام خاک ایران و ویران کردن کشور از اهداف پلید صدام ملعون در این تجاوز بود، در این جنگ مردم ما با دست خالی در مقابل همه‌ ابر قدرت های جهان ایستادند و موفق، سربلند و پیروز شدند.
 
به گفته وی؛ همه ما وظیفه داریم حادثه عظیم دفاع مقدس را به نوجوانان، جوانان و نسل های آینده برسانیم و معرفی و تبیین کنیم و اگر چنانچه غفلت کنیم باید پاسخگوی خون شهدا باشیم.
 
امام جمعه شهر گالیکش با بیان اینکه در جامعه ما بسیاری از افسردگی ها، استرس ها و بیماری ها و بن بست هایی که در زندگی دچار آن هستیم به خاطر غفلت و دوری از خدا است، تصریح کرد: وقتی که ما به یاد خدا باشیم و با خدا ارتباط داشته باشیم قطعا شیطان از ما دور خواهد شد و در آن صورت است که بسیاری از این گرفتاری ها در زندگی به وجود نخواهد آمد.
 
وی افزود: قرآن در زندگی و جامعه ما اثر و برکت دارد، ما باید با قرآن انس بگیریم و مانوس شویم و یکی از دلایل مشکلات جامعه ما مأنوس نبودن با قرآن است، لذا باید مراقب باشیم چرا که تلاوت قرآن مایه ی وحدت و برکت زندگی است.
 
حجت الاسلام رضا نژاد با یادآوری اینکه ما در دوران هشت سال دفاع مقدس، از انقلاب و نظام اسلامی دفاع کردیم،  گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمنان ما با تمام توان و امکانات به دنبال براندازی نظام و انقلاب اسلامی هستند؛ ولی وحدت و همدلی ما مانع از پیروزی آنان شده است.
 
انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdcipyaqyt1auv2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی