تاریخ انتشار۲۵ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۴:۱۰
کد مطلب : 606985
/یادداشت/

"نه به بدخواهان ایران"

سید علاءالدین حیدری؛ فعال مدنی اهل سنت کرمانشاه
اپوزیسیون هزار فرقه در خدمتِ دشمنان قسم خورده این ملت، هدفی جز به آشوب کشیدن ایران و به فنا دادن جوانانِ وطن ندارند.
"نه به بدخواهان ایران"
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، سید علاءالدین حیدری؛ فعال مدنی اهل سنت کرمانشاه در یادداشتی که در اختیار خبرگزاری تقریب در کرمانشاه گذاشته است به تحلیل فعالیت معاندان و عوامل ضدانقلاب در این روزها پرداخته است.
 
در این یادداشت می‌خوانیم: این روزها که به سالگرد حوادث تلخ و ناامنی های پائیز ۱۴۰۱ نزدیک می شویم، شاهد تحرک و برخی فعالیت کشورهای متخاصم، گروههای معاند با کمک رسانه های متعددِ خود برای استیلای رسانه ای و تبلیغاتی و تاثیرگذاری بر افکار عمومی در جهت بازتولیدِ ناامنی و آشوب و اغتشاش در کشور هستند.
 
حوادثی که جز تحمیل هزینه و خسارت بر کشور هیچ عاید و منفعتی برای مردم و کشور نداشته و صرفا در راستای پیشبرد اهداف کسانی است که ایران را ضعیف، ناامن، پر مشکل، متفرق و تحت سلطه می خواهند.
 
حامیان و مبلغان اغتشاش و ناامنی نه دوستدار توسعه و پیشرفت  ایرانند، نه طرفدار مردم و نه خواهانِ حل مشکلات کشور هستند ، بلکه اینها سوداگران شر و آرزومندان ذلت این مردمند.
 
اپوزیسیون هزار فرقه در خدمتِ دشمنان قسم خورده این ملت، هدفی جز به آشوب کشیدن ایران و به فنا دادن جوانانِ وطن ندارند.
 
همه می دانند که هیج کشوری در دنیا و هیچ ملتی در جهان با آشوب سازی، ناامن کردن جامعه، پاشیدن بذر ناامیدی و پیروی از سیاستهای بیگانه پیروز و سربلند نشده است.
 
هیچ پژوهش توسعه ای گویای توسعه با آشوب و ناامنی نبوده و بلکه برعکس همه جوامع توسعه یافته بر بستر آرامش و امنیت توسعه یافته اند.
 
لذا به عزیزان وطنم عاجزانه توصیه می کنم که فریب ناحظان ملت و تبلیغات بی حاصل رسانه های معاند را نخورده و حکمت در تدبیر را بر استیلای هیجان در تصمیم گیریهای خود ترجیح دهند.
 
مطمئن باشیم که دوای هیچ دردی در دستان دشمنان و کسانی نیست که ایران را آشوب زده می خواهند.
 
البته ملت بزرگ ایران هوشیارانه به مانند همیشه دشمنان را مایوس و ناامید خواهند کرد.
 
انتهای پیام/
            
https://taghribnews.com/vdcbw0b0srhbg9p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی